Jaarverslag 2024

In de afgelopen jaren is er veel gebeurd binnen KopGroep Bibliotheken. In positieve zin. De maatschappelijke opdracht is in de loop der tijd veranderd en KopGroep Bibliotheken zette daarnaast hoog in op beleid, personeel en kwaliteit.
“Het was een goed jaar.” Anita Ruder, directeur van KopGroep Bibliotheken kan niet anders concluderen. 2024 was een jaar van nieuwe medewerkers en nieuwe samenwerking, een jaar dat bol stond van de activiteiten én een jaar waarin het ledenaantal groeide. Maar het was bovenal een jaar van maatschappelijke impact. “Bijdragen aan gelijke kansen voor iedereen. Dat is een van onze belangrijkste uitgangspunten.”
Met verhalen uit de praktijk en de impact die daarmee wordt bereikt, laat het jaarverslag 2024 zien wat KopGroep Bibliotheken het afgelopen jaar heeft betekend voor de regio. Hoe helpen we inwoners van Texel om digitaal vaardiger te worden via het Informatiepunt Digitale Overheid? Hoe stimuleren we leesplezier bij kinderen door samen te werken met scholen en kinderopvang organisaties in de buurt? En hoe brengen we mensen met elkaar in gesprek tijdens inspirerende activiteiten zoals de Living Library?
In het jaarverslag lees je niet alleen de verhalen van bevlogen medewerkers, enthousiaste deelnemers en samenwerkingspartners, maar vind je ook boeiende cijfers en feiten over onze bibliotheekorganisatie.
Neem rustig een kijkje in het digitale jaarverslag via de link hieronder.